Carret

AFA "La Farigola de Vallcarca" Tel. 93 213 88 02|ampafarigola@ampafarigola.cat

Comença amb èxit la recaptació per a la festa del Centenari de la nostra escola

Cada divendres (dijous en el cas que divendres sigui festiu)  un curs de l’escola s’encarregarà de portar els berenars a la sortida de l’escola per recaptar diners per a la festa de celebració del Centenari de la col·locació de la Primera Pedra de la nostra escola.

Ahir divendres, 28 de setembre, va ser 5è la classe encarregada d’oferir el berenar, i la setmana vinent és el torn de la classe de 4t.

A més a més teniu la possibilitat de comprar  les samarretes, bosses o tasses del centenari! Les quals també podeu adquirir a través del següent formulari els guanys de les vendes dels quals també es destinaran a la celebració d’aquesta festa.

El diari independent de Gràcia ha recollit la notícia per fer extensiva aquesta festa a totes les famílies que han tingut alguna vinculació amb el nostre centre.

By | 2018-09-29T09:53:52+00:00 setembre 29th, 2018|Sense categoria|Comentaris tancats a Comença amb èxit la recaptació per a la festa del Centenari de la nostra escola